Перемога у всеукраїнському джазовому фестивалі «джаз над морем»

Нещодавно у Скадовську в чотирнадцятий раз пройшов Всеукраїнський джазовий фестиваль «Джаз над морем». Протягом двох днів під бурхливі глядацькі овації звучали джазові композиції у виконанні дитячих, підліткових і дорослих джазових колективів. В складі високоповажного журі були: голова журі фестивалю ? Народний артист України Титаренко В.П., члени журі Заслужений працівник культури України Шаповаленко В.В., Заслужений діяч мистецтв України Шумейко А.І.

Цього разу у фестивалі взяли участь вихованці студента 31 групи заочної форми навчання спеціальності «Музичне мистецтво» мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Володимира Камінського, а саме вокальний квартет «The Best», які і вибороли головну нагороду – Гран-прі фестивалю.

Приємно відзначити, що окрім головної нагороди фестивалю, солістка гурту «The Best» чотирнадцятирічна Катерина Кравченко отримала Диплом переможця І ступеня в номінації «Солісти вокалісти».

Вітаємо Володимира Камінського та його вихованців з феєричною перемогою в фестивалі! Бажаємо аби політ Ваших фантазій з кожним разом відкривав нові грані безмірного джазового простору незалежно від часу і обставин

 

Поделитесь ссылкой с вашими друзьями:)
Меценаты
ВСЕ МЕЦЕНАТЫ
News
ВСЕ НОВОСТИ
.