У Скадовському районі відбувся ХІV щорічний Відкритий фестиваль «Джаз над морем»

У Скадовському районі відбувся ХІV щорічний Відкритий фестиваль «Джаз над морем». 17-18 травня 2014 року на великій сцені районного будинку культури ім. Шевченка відбувся ХІV щорічний Відкритий фестиваль «Джаз над морем».

За роки існування фестиваль став справжньою візитівкою туристичної Скадовщини, кожного року збираючи щирих цінителів і шанувальників джазу. Зі сцени РБК звучали джазові композиції у виконанні юних музикантів з міст - Балта, Кривий Ріг, Херсон, Скадовськ. Цінність цього фестивалю в тому, що «Джаз над морем» — своєрідний парад талановитих, музично обдарованих дітей, адже джаз — це не просто музика, це спосіб мислення.

Тому фестиваль неодноразово доводить, що він є музичним заходом, який може обійтись і без виступу мега-зірок, адже кожна дитина, яка бере участь у цьому святі, вже є зіркою. Вітальним словом ХІV щорічний Відкритий фестиваль «Джаз над морем» розпочав голова Скадовської районної державної адміністрації — Юрій Бобилєв: «Так сталося, що цьогорічний фестиваль проходить під яскравою зіркою музики, саме в святкування Днів Європи в нашій державі. І ми маємо надію, що наш фестиваль є першою сходинкою до європейських, світових висот».

Гран-прі фестивалю отримав джазовий квартет, керівник Владислав Каминський (м.Балта). Вже другий рік поспіль квартет чарівних дівчаток виступає на сцені фестивалю. Протягом двох конкурсних днів дівчата зірвали справжній шквал оплесків та овацій глядацької зали, що стало безперечним доказом їх гучної перемоги.
Джерело: http://oda.kherson.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поделитесь ссылкой с вашими друзьями:)
Меценаты
ВСЕ МЕЦЕНАТЫ
News
ВСЕ НОВОСТИ
.