Джаз обрав? Ти - щасливчик!

Але є категорія людей, яка просто хворіє джазом, підтримує його на плаву і розвиває. Тому щиро раджу цей вірус підхопити!

Поза тим

Трускавецька школа мистецтв продовжує дивувати. В минулі вихідні її джазовий оркестр «Біг – бенд»(керівник Михайло Сойка) навідався до Скадовська на запрошення засновника фестивалю «Джаз над морем» Анатолія Шумейка. «Прийшов, побачив, переміг!», - в даному випадку зовсім без перебільшення. Отримати диплом другого ступеня, не маючи практики змагань такого роду, – похвально. Отримати нагороду з рук Народного артиста, професора, шеф-редактора журналу «Джаз» Валерія Титаренка – престижно.

Як все відбувалося і кому завдячувати

Сонячна погода, легкий бриз моря і атмосфера драйву впродовж двох днів. Санаторій «Скадовськ» (в кількох кроках від моря) просто розпирало від звукових рулад, коли діти навперебій розігрувалися на духових інструментах. Але змагання є змагання.

Атмосферу в кількох словах не передаси, енергетику залу можна лише відчути. А так, щоб сцена і глядацька зала були як одне ціле - взагалі велика рідкість. І багато, багато джазових композицій, високотехнічних імпровізацій інструментальних і вокальних.

Родзинкою фестивалю – конкурсу «Джаз над морем» став «Біг – бенд» дитячої школи мистецтв ім. Кіма Назаретова, м. Ростов- на- Дону (Росія). Правду кажуть, що саме це місто і є столицею дитячого джазу. Традиції і одержимість дітей сотворили чудеса – зал аплодував стоячи.

Коли створено всі умови в побутовому плані: на сцені якісна апаратура, самовіддано працюють звукові оператори, дітей обдаровують подарунками – основна заслуга в цьому організаторів і меценатів.

Трускавецькі діти пофестивалили на славу завдяки, перш за все, міському голові Руслану Козиру (значна частина коштів – його особистий внесок). Також підтримали колектив у поїздці до Скадовська Міжнародний центр відновного лікування Володимира Козявкіна, «Т.К.С.» (Орест Сарахман), ТзОВ «Акваріус» (Валерій Супруненко), ТзОВ «Говерла» (Микола Ляхоцький). Низький уклін і велика подяка!

Тетяна Татомир

 

Поделитесь ссылкой с вашими друзьями:)
Меценаты
ВСЕ МЕЦЕНАТЫ
News
ВСЕ НОВОСТИ
.